Úvod do Facebook reklamy

Online Video Kurz

Objednávka video kurzu
Úvod do Facebook reklamy

Vyplňte a odešlete objednávku

Nabídka je časově omezena

  • Při platbě online platební kartou nebo online bankovním převodem Vám přístup do video kurzu přijde během několika minut na email.
  • Bezpečná platba online - GOPAY s.r.o.

gopay  verified-visa    master-secure-code    visa
visa-elektron     master-card    master-card-elektronic   maestro

  • Potřebujete pomoc s objednávkou? Volejte +420 603 968 139, kontaktní osoba Vít Pokorný

30 dní garance vrácení peněz

Nic neriskujete, protože máte 30 dní garanci vrácení peněz, bez uvedení důvodu. Video kurz můžete v klidu objednat a zakoupit.

  • Toto dílo (video školení) podléhá mým autorským právům. Spadá do EET 3. vlna od 1.3.2018

Reference klienti

S panem Pokorným je radost spolupracovat. Již během krátké doby výrazně zefektivnil naši komunikaci na sociálních sítích a stále přispívá mnoha nápady a jejich účinnou realizací k lepší prezentaci naší firmy v online prostředí. Spolupráci s panem Pokorným mohu za firmu DataLife rozhodně doporučit.

Mgr. Roman Kleibl, DataLife a.s.

Doufám, že časem i já proniknu do tajů sociálních sítí aspoň z poloviny tak dobře jako pan Pokorný, který mi byl a stále je velkým pomocníkem při realizaci a tvorbě webu Českých patriotů. Shoda náhod svedla naše cesty dohromady, ale jsem tomu rád. Přistup i jednání pana Pokorného hodnotím velmi pozitivně a tímto doporučením na jeho služby mu malou měrou mohu oplatit jeho vstřícnost.

Mikuláš Šveda, majitel EXCHANGE s.r.o.

Před pár dny jsem si prošla těmito 10 video lekcemi a fakt mi to hodně usnadnilo založení firemní facebook stránky. Nemusela jsem nic hledat, jen postupovat podle návodu 🙂 Chtěla bych ještě poděkovat panu Pokornému za to, že na základě mého dotazu udělal další speciální návod, který bude užitečný určitě i ostatním. Takže – moc děkuji :))

Milana Pavlíčková, Matematika pro každého

Super rady, skvěla práce!

Paweł Najmuła, CEO - Bomba web

© Socialní sítě specialista · Všechna práva vyhrazena