Vybraní korporátní klienti


Více než 2 000 uživatelů prošlo online video kurzy


Osobní doporučení od firem a absolventů video kurzů

S panem Pokorným je radost spolupracovat. Již během krátké doby výrazně zefektivnil naši komunikaci na sociálních sítích a stále přispívá mnoha nápady a jejich účinnou realizací k lepší prezentaci naší firmy v online prostředí. Spolupráci s panem Pokorným mohu za firmu DataLife rozhodně doporučit.

Mgr. Roman Kleibl, DataLife a.s.

Doufám, že časem i já proniknu do tajů sociálních sítí aspoň z poloviny tak dobře jako pan Pokorný, který mi byl a stále je velkým pomocníkem při realizaci a tvorbě webu Českých patriotů. Shoda náhod svedla naše cesty dohromady, ale jsem tomu rád. Přistup i jednání pana Pokorného hodnotím velmi pozitivně a tímto doporučením na jeho služby mu malou měrou mohu oplatit jeho vstřícnost.

Mikuláš Šveda, Majitel Exchange s.r.o.

Super rady, skvěla práce!

Paweł Najmuła, CEO - Bomba web

Vřele doporučuji, spokojenost v každém směru.

Jan Motyčák, Project manager ActumCZ

Před pár dny jsem si prošla těmito 10 video lekcemi a fakt mi to hodně usnadnilo založení firemní facebook stránky. Nemusela jsem nic hledat, jen postupovat podle návodu 🙂 Chtěla bych ještě poděkovat panu Pokornému za to, že na základě mého dotazu udělal další speciální návod, který bude užitečný určitě i ostatním. Takže – moc děkuji :))

Milana Pavlíčková, Matematika pro každého

Spolupráci jsme zahájili nad sociálními sítěmi. V rámci akce Nápad roku 2015 jsme potřebovali vyrobit video spot pro náš projekt. Pan Pokorný nalezl vhodné řešení a zajistil i realizaci během pár dnů. Raději se dvakrát zeptal, něž aby něco udělal špatně. Zájem pochopit klienta – v Čechách málo vídaný úkaz. Pokud bude naše spolupráce takto úspěšná i nadále čekají nás světlé zítřky.

Martin Medvěd, CEO - MIIA SE

Tento kurz jsem si zakoupila a začala jsem se z něj učit. Už teď vidím, že bude pro mne velký přínosem. Videa shledávám velmi srozumitelná. Jsou moc hezky graficky zpracována, provází je příjemný hlas samotného autora pana Víta Pokorného. Všem, kteří chápou nezbytnost reklamy ať už v soukromém nebo pracovním životě, moc doporučuji.

Pavla Součková, absolventka video kurzu Reklama na Facebooku

Video kurz Reklama na Facebooku jsem si koupila poté, co jsem využila Video lekce Zdarma. Byly jasné a srozumitelné. Věděla jsem, že tak nekupuji "zajíce v pytli". Chci se naučit reklamu na FB a tenhle kurz mě zaujal. Nejvíce mi pomohlo názorně vidět, kam a na co kliknu, co a jak nastavím, a proč. Líbí se mi i strukturování jednotlivých video lekcí. Vysvětlení, čeho se to týká a pak praktický návod, jasně a srozumitelně ukázaný na videu. Největším přínosem mi ale byl autorův přístup. Když jsem si s něčím nevěděla rady, napsala jsem mu. Odpověděl a poradil buď mailem nebo telefonicky. Toho si velmi cením. Díky Vítku.

Jarmila Klimešová

Po celom školení môžem konštatovať, kvalitne spracované,výborne vysvetlené, odporúčam pre Facebook reklamu.

Vlado Bručák, EJA Šperky

Děkuji tímto za individuální školení pro použití Facebooku a Instagramu, které jsme jako Potrefená Husa na Pankráci mohli absolvovat. Toto školení pro nás bylo bezesporu přínosem a návodem jak propagovat naší restauraci na sociálních sítích. I přesto, že jsme s propagací a fungováním v sociálních sítích ještě na začátku, už nyní pociťujeme díky této aktivitě kladné ohlasy z řad našich stálých, ale i nových hostů, které se nám podařilo oslovit pomocí Facebooku. V budoucnu bychom se rádi zaměřili především na placené propagování příspěvků pro potencionální zákazníky v okolí naší restaurace, které se nám už nyní velmi osvědčilo. Ještě jednou děkuji za velmi profesionální a individuální přístup při školení a především za obohacení znalostí ve světě sociálních sítí.

Jan Kubeš, manager restaurace, Restaurace Potrefená Husa na Pankráci

Vít Pokorný

Sociální sítě specialista

Kontaktní formulář

 

Ověření - POVINNÉ