• Profesionální služby pro firmy na sociálních sítích: Facebook, Instagram a YouTube

Služby

Reference

S panem Pokorným je radost spolupracovat. Již během krátké doby výrazně zefektivnil naši komunikaci na sociálních sítích a stále přispívá mnoha nápady a jejich účinnou realizací k lepší prezentaci naší firmy v online prostředí. Spolupráci s panem Pokorným mohu za firmu DataLife rozhodně doporučit.

Mgr. Roman Kleibl, DataLife a.s.

Doufám, že časem i já proniknu do tajů sociálních sítí aspoň z poloviny tak dobře jako pan Pokorný, který mi byl a stále je velkým pomocníkem při realizaci a tvorbě webu Českých patriotů. Shoda náhod svedla naše cesty dohromady, ale jsem tomu rád. Přistup i jednání pana Pokorného hodnotím velmi pozitivně a tímto doporučením na jeho služby mu malou měrou mohu oplatit jeho vstřícnost.

Mikuláš Šveda, Majitel Exchange s.r.o.

Super rady, skvěla práce!

Paweł Najmuła, CEO - Bomba web

Vřele doporučuji, spokojenost v každém směru.

Jan Motyčák, Project manager ActumCZ

Před pár dny jsem si prošla těmito 10 video lekcemi a fakt mi to hodně usnadnilo založení firemní facebook stránky. Nemusela jsem nic hledat, jen postupovat podle návodu 🙂 Chtěla bych ještě poděkovat panu Pokornému za to, že na základě mého dotazu udělal další speciální návod, který bude užitečný určitě i ostatním. Takže – moc děkuji :))

Milana Pavlíčková, Matematika pro každého

Spolupráci jsme zahájili nad sociálními sítěmi. V rámci akce Nápad roku 2015 jsme potřebovali vyrobit video spot pro náš projekt. Pan Pokorný nalezl vhodné řešení a zajistil i realizaci během pár dnů. Raději se dvakrát zeptal, něž aby něco udělal špatně. Zájem pochopit klienta – v Čechách málo vídaný úkaz. Pokud bude naše spolupráce takto úspěšná i nadále čekají nás světlé zítřky.

Martin Medvěd, CEO - MIIA SE

arrow

Vít Pokorný

Sociální sítě specialista

  • Správa firemních Facebook stránek
  • Facebook marekting/reklama
  • Facebook aplikace - návrh a tvorba aplikací
  • Konzultace a poradenství
  • Online video školení
Kontaktní formulářObjednávky - Poptávky - Vzkazy

Kontaktní formulář

 

Ověření - POVINNÉ


Ceník je platný od 1.1.2018 do 31.12.2018. Nejsem plátce DPH.

Toto dílo (video školení) podléhá mým autorským právům. Spadá do EET 3. vlna od 1.3.2018